Een SHIT DAG ...

pfff .. wat een shit dag zeg,vele zulle dit ok wel herkennen.

ozo nesteldrang hahah alles willen doen,zoveel plannen maken,en dan er gewoon geen fut of kracht voor hebben,hoe graag ik het ok gedaan wil hebben.

hoewel de baby is ingedaald heb ik het af en toe toch echt benauwd,en dan ga ik me weer onnodig zorgen lopen maken terwijl dat serieus (agtr af nergens voor nodig is geweest) .. kga me zelf zo maar ff lekr opfrissen en dan hopen dat ik voor het huis houden tog btjuh fut ken opbouwuh..

want ja hoe lief mijn mannetjuh ok is die komt ok pas rond 5e thuis,en die wil je hier dan ok nie mee opzadele tog?

kga er maar het beste van maken en hopelijk is ok mn SHIT humeur snel over .... xxx

405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • taro

    sterkte inderdaad meid! die dagen heb ik tegenwoordig ook steeds vaker, maar inderdaad ik zorg in ieder geval dat de werkende papa in ieder geval een bord eten heeft als die thuis komt, dat verdient ie ook!!

    xxx